ČINŽOVNÍ DŮM S OBCHODEM + 2 BYTY

OSTRAVSKÁ UL., OLOMOUC-HODOLANY

PRODÁNO !

Exklusivní prodej činžovního domu s obchodním prostorem a dvěma byty v Olomouci, k.ú. Hodolany na strategicky výhodném místě.

Činžovní dům stojí v Ostravské ulici, v místě s vysokou průchodností lidí a v těsné blízkosti autobusového nádraží, MHD, podchodu. Před domem je obousměrná tramvajová i autobusová zastávka do centra - Autobusové nádraží podchod. Vlakové nádrží je dostupné 1 zastávku tramvají nebo 10 min. chůze od domu....

 

V 1.NP- přízemí je obchodní prostor, který je nyní je využíván jako zavedená prodejna jízdních kol s 20-ti letou tradicí místa prodeje a stálou klientelou.

Prostory lze využít například i jako lékárnu, ordinaci, bistro nebo sídlo firmy s využitím stávajících bytů pro kanceláře či další pronájem.

 

Ve 2.NP podlaží se nachází bytová jednotka s dispozicí 2+1 s podlahovou plochou se samostatným WC a koupelnou s vanou.

 

Ve 3.NP - podkrovní části je umístěna bytová jednotka 1+kk s arkýřem s koupelnou a WC dohromady.

Bytové jednotky i obchod jsou nyní obsazené, ale předpokládá se, že prodej činžovního dobu nebude zatížen nájemní nebo jinou smlouvou pokud se strany nedohodnou jinak.

 

V 1.PP jsou umístěny sklepní prostory a nyní se využívají jako sklad obchodu.

Obchod i sklad je napojen na zabezpečovací systém. Ve dvoře stojí nepodsklepená přístavba k obchodnímu prostoru jako dílna a servis kol propojená s obchodním prostorem.

 

Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí před 20 lety, elektřina v mědi, PVC odpady + voda, okna, částečné zateplení. Nová střešní krytina 3 roky.

 

Na štítové zdi je umístěna plošná reklama s garantovaným ročním výnosem + další reklamní plocha je ze zadní části domu na ulici Tovární.

 

Ve vjezdu na pozemek je umístěn dřevěný stánek rychlého občerstvení a pečiva s připojením na vodu i elektřinu a s dalším dřevěným skladovým prostorem ve dvoře. Vše součástí prodejní ceny domu.

 

Nájemní dům je vhodný k investici s jistotou uložení hodnoty peněz do nemovitého majetku.

Těšíme se na vás při prohlídce, kde pro vás máme připravené další informace.

ZPĚT

Nabízíte nebo hledáte nemovitost?

Sjednejte si s námi schůzku a my Vás provedeme celým procesem nákupu a prodeje.

Kontaktujte nás